• Angelus fest : 03/06/2023

Partneri       Kapely       Novinky

O Angelus Feste

Angelus Fest bol, je a vždy bude benefičným festivalom, ktorého celý výťažok bude venovaný na dobročinné účely.

Pri organizovaní Angelus Festu vychádzame zo 4 našich hodnôt:

Spolupatričnosť – spájame ľudí (umelcov, dodávateľov, dobrovoľníkov), ktorí sú ochotní nezištne pomôcť bez ohľadu na vlastný profit

Transparentnosť – informujeme o celkovej výške nákladov na koncert a sume vyzbieraného vstupného, ktorú venujeme na charitu. Od príjimateľa žiadame už pred koncertom o zverejnenie informácie, na aký účel budú prostriedky použité a následne nám zasiela zdokumentovanie realizácie účelu (fotografie, dokumenty), ktoré zverejníme na našom webe/FB.

Zmysluplnosť – 100% z vyzbieraného vstupného venujeme na charitu, koncert považujeme za úspešný, ak je vyzbieraná suma minimálne na úrovni 2-násobku vynaložených nákladov.

Spoľahlivosť – dodržujeme dohody a termíny.

Na našej webovej stránke, ktorú vytvoril náš kamarát Peťo Zuzčák (ĎAKUJEME!), sa dozviete viac o histórii Angelus Festu, ako aj o aktuálnych novinkách a postupne vám v rozhovoroch budeme predstavovať hudobníkov a partnerov podujatia, vďaka ktorým je možné Angelus Fest organizovať.

Verím, že sa nám spoločne podarí pripraviť vydarený 2. ročník (tešíme sa na vás 11.6.2022 na banskobystrickom amfiteátri!) a vďaka podpore fanúšikov získa Angelus Fest stabilné miesto na mape slovenských letných festivalov.

Vlado Lauko a Peťo Javorský