• Angelus fest : 03/06/2023

Partneri       Kapely       Novinky

Program Angelus Spring MetalStorm - aktualizácia

23.3.2024 sa uskutoční brezniansky benefičný koncert Angelus Spring MetalStorm v klube Diverso. Celé vyzbierané vstupné venujeme pre Odborné učilište internátne vo Valaskej, kde sa učia aj deti s downovým syndromom.  Z finančnej zbierky dokážeme zabezpečiť pre žiakov špecializačné / kompenzačné pomôcky, napríklad na vybavenia multisenzorickej miestnosti, ako aj komunikačné, manipulačné plstené tabule s obrázkami pre autistov, organizéry, kontajnery, bublinkový valec do multisenzorickej miestnosti na zvýšenie koncentrácie a pozornosti žiakov s neurologickými a inými ochoreniami, plus oddychovo / relaxačné zóny s kobercami na ktorých sú čísla, písmená, vankúše a podobne.

 

Program koncertu je nasledovný:

19:30 - 20:15 TO PUNKY (punk, Poprad)

- punkový projekt členov kapely HADONOS

 

20:35 - 21:25 HADONOS (grunge, Poprad)

"Sme kapela spod Tatier, máme radi počúvanie muziky, hranie a pitie pivečka..." :-)

Hadonos - Mindless Puppet

 

 21:45 - 22:30 DEMONIC-EYED (scrap/thrash metal, Zvolen)

" Bude to PRAVÁ OSLAVA ZA ZVUKU VIBRUJÚCICH DVOJKOPÁKOV, BUBLAJÚCEJ BASY, ZDISTORTOVANÝCH GITÁR A "HRDLO ZNEUCŤUJÚCICH" SPEVOV hehe - nie je o čom, polahoda nevídaná!"

Demonic-eyed - Inkvizícia

 

22:50 - 23:50 BROKEN RAIN (heavy metal/Banská Bystrica)

"Predstavíme čerstvé novinky priamo zo štúdia, zároveň zahráme to najlepšie z nášho repertoáru a vystúpenie spestríme aj nejakými prevzatými metalovými klasikami. Bude to pestré a energické!"

Broken Rain - Carry The Fight

 Zmena programu vyhradená.

 

Z pôvodne avizovanej zostavy, žiaľ, zo zdravotných dôvodov vypadla kapela MARTUROS. Členom kapely želáme skoré uzdravenie a veríme, že sa nám kapelu MARTUROS podarí zaradiť do zostavy niektorého z budúcich benefičných koncertov pod hlavičkou "Angelus".

Vstupné (od 8€, t.j., kto chce, môže nechať aj viac a my celú vyzbieranú sumu venujeme pre deti s downovym syndrómom) bude možné uhradiť len v hotovosti a súčasne budú pre fanúšikov pripravené aj zálohované vratné poháre s logom Angelus (záloha bude 3€, ak si poháre necháte, tak vaše 3€ tiež vložíme do zbierky). Budeme mať na predaj aj tričká (15€) a šiltovky (7€) s logom/maskotom Angelus festu, výťažok z ich predaja tiež venujeme do zbierky. A fanúšikovia, ktorí prídu na koncert, sa ako prví dozvedia, aké kapely pribudnú do zostavy Angelus Fest 2024 (1.6.2024, Záhrada Vily D. Skuteckého, BB) a Angelus After Party (5.7.2024, Sova BB) - máte sa naozaj na čo tešiť! :-)

 

Tešíme sa na vás 23.3.2024 v Brezne!

Organizátori benefičných koncertov pod hlavičkou "Angelus"